Aj lastovičky odmietajú priletieť...

Autor: Dominik Illek | 6.3.2011 o 22:36 | Karma článku: 3,10 | Prečítané:  662x

Dnes som si prečítal článok, že lastovičky priletia neskôr. Normále uvažujem, či aj to nie je len výplod našej politickej garnitúry. Múka a cestoviny pre chudobných, neschopnosť dohodnúť sa na novom prokurátorovi, strácanie občianstva pre nadobudnutie iného, no nie je sa čomu čudovať, že aj lastovičky priletia o niečo neskôr. Veď kto by sa hnal do banánovej republiky zvanej Slovensko. Dohodnúť sa na tom, že sa nedohodneme sa dokážu dohodnúť len slovenskí politici.

 

Po nevyhnutnom dvihnutí dane dnes nie je vylúčené že ju znížia na pôvodnú hodnotu. Kto vlastne hovorí pravdu. Železná Iveta a jej ministri tvrdia, že za zdražovanie môže vývoj na svetových trhoch a nie ich ozdravný balíček. Prečo je potom ochotná pripustiť zníženie dane na pôvodné percentá? Že by sa v pravicovej vláde pohlo svedomie. Dúfam len že nezačnú cítiť tak sociálne ako bývalí premiér, pretože by sme to zrejme ďaleko nedotiahli. I keď ako aj dnes nezabudol v politickej relácii pripomenúť, že odovzdával krajinu s najvyšším hospodárskym rastom. Odkázal by som mu, pán Fico, to už sme niekoľkokrát počuli, skúste nájsť nové súvetie ktorým zaplníte svojich 25 minút na televíznej obrazovke. Aj tvrdenie že súčasná vláda sa bojí vlastného tieňa, je veľmi odhodlané z úst človeka ktorý sa bojí ísť na detektor lži, pretože si nie je celkom istý či je hlas na nahrávke jeho.

Ako som povedal banánová republika zvaná Slovensko. Po pol roku novej vlády mám pocit že avizovaná zmena politickej kultúry neprichádza a nie som si tak celkom istý či príde.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Stratová poisťovňa rozdala desaťtisíce na odmenách

Bývalé vedenie Všeobecnej zdravotnej poisťovne si napriek odhadovanej strate desiatok miliónov eur rozdelilo odmeny vo výške 41-tisíc.

KOMENTÁRE

Symboly teta Anka, masér Kostka a celá VšZP

Ani polícia, ani Drucker sa s riešením situácie v štátnej poisťovni nepretrhnú.

SVET

Stredné Taliansko postihli silné zemetrasenia, cítili ich aj v Ríme

Zemetrasenie vyvolalo u obyvateľov strach.


Už ste čítali?